KURUMSAL

 Maki Mühendislik, tüm alt ve üst kadrosuyla üstlenilen projeleri
özümseyerek, sizlere geniş hizmet alanıyla kaliteyi ve güveni sunmaktan
gurur duyuyor.

Faaliyete geçtiği yıldan bu yana sektördeki yenilikçi ve öncü rolünü sürdürmektedir. Firmamız teknolojik gelişmeler ve değişen yönetmelikler çerçevesinde kendini sürekli güncellemekte ve aldığı bütün projeleri eksiksiz bir biçimde tamamlamaktadır. Maki Mühendislik, deneyimli teknik kadrosu,kalifiye personelleri, yenilikçi vizyonu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Maki Mühendislik sürekli değişen ve gelişen saha personeli ile sizlere hizmet sunduğu her alanda en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmakta ve sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Proje ve taahhüt sonrası servisleriyle müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan, topluma, çalışanlarına ve çevreye değer katan ulusal ve uluslararası pazarlarda tanınan ve aranan lider firmalardan biri olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yaşam koşullarına uygun, doğaya ve insana saygılı koşullarda müşteri isteklerini ön planda tutarak hizmet yapmak, yatırım ve istihdamla ülke ekonomisine katkı sağlamak, sürekli gelişim anlayışını ön planda tutarak, yeniliğe ve değişime önem vermek ve uyguladığı yönetim modelleri ile diğer firmalara örnek olmak.