REFERANSLAR

Maki Mühendislik olarak çözüm ortaklığı yaptığımız bazı firma ve projeler.

Kocaeli ilinde inşaatı devam eden KBB İzmit Eski Valilik Alanı Otopark ve Kent Meydanı mekanik projelerinin çizilmesi ve imalatı. (Yangın, HVAC, Sıhhi Tesisat, Otomasyon Tesisatı,Müşterek Tesisat,Sismik Projesi )

Adana ili ADNPPP Sağlık Yatırım A.Ş.’ye ait Adana Şehir Hastanesinde kurulan kojenerasyon motorlarının HVAC projesinin tasarımı ve imalatı.

İstanbul ili Bağcılar ilçesinde inşaatı devam eden Yıldıztepe Zeminaltı Otopark ve Açık Pazaralanı mekanik projelerinin çizilmesi ve imalatı. (Yangın, HVAC, Sıhhi Tesisat, VRF, Kalorifer Tesisatı )

Elazığ ilinde inşaatı devam eden Özel Hayat Hastanesi’nin mekanik projelerinin çizilmesi ve imalatı. (Yangın, HVAC, Sıhhi Tesisat, VRF, Kalorifer Tesisatı )

Adana ili Hilton Oteli’nde kurulan trijenerasyon motoruna ait HVAC projesinin tasarımı ve imalatı.

Borusan / EnerjiSA-HiltonSA ADANA

Adana ili Hilton Oteli’nde kurulan trijenerasyon motorunun bina içerisinde ses izolasyonunu sağlamak amacıyla; akustik kabin tasarımı, projelendirilmesi ve imalatı.

Borusan / EnerjiSA-HiltonSA ANKARA

Ankara ili Hilton Oteli’nde kurulan trijenerasyon motorunun bina içerisinde ses izolasyonunu sağlamak amacıyla; akustik kabin tasarımı, projelendirilmesi ve imalatı.

Ankara ili Hilton Oteli’nde kurulan trijenerasyon motoruna ait HVAC projesinin tasarımı ve imalatı.

Borusan / Hitit Üniversitesi

Çorum ili Hitit Üniversitesinde kurulan kojenerasyon motoruna ait HVAC projesinin tasarımı ve imalatı.

Borusan / Hitit Üniversitesi

Çorum ili Hitit Üniversitesinde kurulan kojenerasyon motorunun bina içerisinde ses izolasyonunu sağlamak amacıyla; akustik kabin tasarımı, projelendirilmesi ve imalatı.

Ankara / Çankaya ilçesinde CCN İnşaatın yapımını sürdürdüğü Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü’ne ait Trijenerasyon Binasının, Borusan Endüstriyel Sistemler (BESys) altında HVAC sisteminin tasarımı projelendirilmesi ve imalatı.

Gök Enerji Elektrik Üretim A.Ş.

10,01MW’lık GÖK HES’in Çamlıyayla Havza TM’nin Orta Gerilim Barasına bağlantı tadilat projesine göre yapımı.

Bursa / Nilüfer ilçesi Kayapa O.S.B.’de yer alan otomotiv yan sanayi konusunda üretim yapan Oskim Otomotiv fabrikasının Yangın Sistemi , Doğalgaz ve Isıtma Sistemi tasarımı, imalatı ve devreye alınması.

İstanbul / Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Ekotom Tıp Merkezinin mekanik projelerinin çizilmesi ve imalatı. (Yangın, HVAC, Sıhhi Tesisat, VRF, Kalorifer Tesisatı )

Adana / Seyhan ilçesinde bulunan spor kompleksinin mekanik projelerinin çizilmesi. (HVAC, VRF, Yangın)

Ankara / Çankaya ilçesinde Dia İnşaata yapımını sürdürdüğü Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü Şehir Hastanesine ait Trijenerasyon Binasının, Borusan Endüstriyel Sistemler (BESys) altında Yangın sisteminin tasarımı projelendirilmesi ve imalatı.

Yalova / Kadıköy Beldesinde içme suyu arıtma tesisine ait Yangın Projesinin çizilmesi ihale dosyasının hazırlanması ve sunulması.

Adana / Hacı Sabancı O.S.B. yer alan zirai tarım ürünleri üreten Ertar Kimya’ya ait Kimyasal Laboratuarının havalandırma sisteminin tasarım ve imalatı.

Mersin / Toroslar ilçesinde Dia İnşaat’ın yapımını üstlendiği Mersin Şehir Hastanesine ait Trijenerasyon Dairesinin Borusan Endüstriyel Sistemler (BESys) altında Havalandırma sisteminin tasarımı projelendirilmesi ve imalatı.

Tarsus Çamlıyayla bölgesinde kurulan Güneş Enerji Santraline ait Enerji Nakil Hattının projelendirilmesi ENH’ın yapımı ve otorite tarafından kabulunün yapılması.

Osmaniye / Osmaniye O.S.B. yer alan Lastik Geri Dönüşüm tesisinin köpüklü yangın söndürme sisteminin projelendirmesi ve imalatının yapılması.

İstanbul / Taksim Ceylan Intercontinental Otel’de kojenerasyon sistemine ait havalandırma sisteminin projelendirilmesi ve imalatı.

Bursa / Gemlik bölgesinde yer alan Yıldırım Holding Gemport Maden Depolama alanını Yangın Sisteminin kurulumu.

İzmir / Bayraklı’da Megapol Tower 21. Katında yer alan AYDEM Elektrik Perakende Satış A.Ş. ait genel müdürlük ofisinin Yangın, Havalandırma, VRF ve Sıhhi Tesisat projelerinin çizilmesi ve imalatının yapılması.